Розміщення реклами

Будь-яку рекламну інформацію, яку ми щодня і у величезній кількості спостерігаємо на вулицях нашого міста, офіційно прийнято називати «зовнішньою рекламою». У примітивній формі, у вигляді звичайних інформаційних вивісок, вона застосовувалася ще за часів Стародавнього Єгипту, а в сучасному житті розміщення зовнішньої реклами є одним з найбільш ефективних інструментів у маркетинговій діяльності.

Даний тип реклами вражає своїм видовим різноманіттям і появою нових способів її демонстрації. Все, що направлено на залучення Вашої уваги, – починаючи від яскравих написів на тротуарах або плакатів на зупинках, закінчуючи масштабними брандмауерами на стінах будівель і великими щитами в людних місцях, по праву належить до зовнішньої реклами.

Саме завдяки своїй різноманітності зовнішня реклама здатна виконувати цілий ряд найважливіших для бізнесу завдань, зокрема:

  • формування іміджу – розміщення зовнішньої реклами, що представляє собою поверхні великих форматів, свідчить про солідність фірми, створює образ
  • надійної і процвітаючої компанії;
  • активізація продажів – поширення інформації про знижки, акції, бонуси та інше;
  • інформативність – повідомлення про майбутній проведенні різних заходів: концертів, виставок, виступів і т.п .;
  • допоміжна функція – підтримка основного рекламного напрямку численної рекламою на зовнішніх носіях.

Рекламно-виробниче підприємство «Аврора Компані» надає послуги з розміщення реклами в / на наземному і підземному транспорті міста Харкова, пішохідних переходах, білбордах і сітілайтах. Також ми пропонуємо поширення реклами на радіо і в інтернет.

Наша тісна співпраця з численними власниками рекламних поверхонь і прямі договори з перевізниками гарантує Вам розміщення реклами в найбільш вдалих місцях Харкова, Харківської області. Серед більш ніж 3000 запропонованих об’єктів зовнішньої реклами найрізноманітніших форматів Ви обов’язково знайдете ідеальні варіанти для запланованої маркетингової компанії, щоб отримати максимальний рекламний ефект.

Рекламне агентство «Аврора Компані» здійснює повний комплекс послуг, пов’язаних з розміщенням зовнішньої реклами – починаючи від розробки дизайну і закінчуючи підтриманням її належного вигляду. Вам достатньо повідомити бажаний тип рекламної конструкції та район її розташування – всі інші нюанси ми готові взяти на себе.

Детальніше про ту чи іншої послуги можна ознайомитися на відповідних сторінках сайту.

Размещение рекламы в Харькове

Размещение рекламы в Харькове

Производство рекламных конструкций

Производство рекламных конструкций

Создание и продвижение сайтов

Создание и продвижение сайтов

Печать листовок, широкоформатная печать

Печать листовок, широкоформатная печать

Задать свой вопрос